Miniklerin okula dönüş ayakkabıları Timberland’den

28 Ağustos 2019 Çarşamba

Okula dönüş döneminde Timberland’in çocuk ayakkabı koleksiyonunda yeni modeller dikkat çekiyor. Çocuklara hareket özgürlüğü tanıyan hafif ayakkabılar hem sneaker hem de bilekli ve kısa bot alternatiflerine sahip. Darbelere karşı koruma sağlayan Ortholite iç taban teknolojisi ve su geçirmez GORE-TEX teknolojisiyle öne çıkan bu modellerle çocuklar okula dönmeye hazır!

miniklerin-okula-donus-ayakkabilari-timberlandden

Okula dönüş dönemi alışverişlerinin vazgeçilmezi Timberland ayakkabıları, çocukların pek çok ihtiyacına aynı anda cevap veren ve sezonda yenilenen modelleriyle dikkat çekiyor.

 

Timberland ayakkabıların üç farklı taban katmanı, minik ve genç ayakların konforunu maksimum seviyeye taşıyor. Esnek lastik dış tabanın dayanıklılığını darbe emici, hafif ve esnek Eva taban takip ediyor.

 

En içte yer alan Ortholite iç taban ise ayaklara gelecek darbeleri emiyor, uzun ömürlü yastıklama, yüksek seviyede nefes alma, nem kontrolü ve antimikrobik işlevi sağlıyor.

 

Su geçirmeyen GORE-TEX teknolojisiyle fark yaratan Timberland çocuk ayakkabıları mevsim geçişlerindeki sürpriz yağmurlara karşı da koruma sunuyor.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri