Minikler sömestrde yüzyıllar öncesinin keşfine çıkacak

01 Şubat 2017 Çarşamba

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, minik ziyaretçilerinin sömestr tatili boyunca hem yorgunluk atıp hem de ikinci dönem için enerji toplayacağı bol eğlenceli etkinliklerini, sunmaya devam ediyor

minikler-somestrde-yuzyillar-oncesinin-kesfine-cikacak

Kayseri Park AVM, sömestir tatilinde çocukların eğlenerek öğreneceği birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 30 Ocak-5 Şubat günleri arasında; 14.00,16.00 ve 18.00 saatlerinde Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi işbirliği ile düzenlenen; Kayseri Park etkinlik alanına kurulu “Jurassic Age Tema Park”ta, minik ziyaretçiler yüzyıllar öncesine dönerek, eğlenceli bir keşfe çıkacak.

 

Dinozor çağını anımsatan ağaçlar ve tematik dekorların yer aldığı alanda, minik ziyaretçiler tam kamuflajlıyüksek gerçeklikte tasarlanmış dev dinozor kostümleri ile fotoğraf çektirip, fosil-kazı çalışmaları, neşeli dinozor eğitimi ve dinozorlarla dans deneyimini yaşayacak.

 

Kayseri Park AVM ve KCETAŞ işbirliğiyle, 14.00-15.30, 16.00-17.20 ve 18.00-19.00 saatleri arasında düzenlenen ücretsiz etkinliklere, tüm minik ziyaretçiler davetli.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri