Minikler Marmara Park’ta LEGO Festivali’yle eğlenecek

01 Mart 2019 Cuma

LEGO Festivali Marmara Park’ta çocuklarla buluşacak. 9-17 Mart günleri boyunca dünyanın önde gelen oyuncak markalarından LEGO, birbirinden eğlenceli aktiviteler ile miniklere renkli saatler yaşatacak

minikler-marmara-parkta-lego-festivaliyle-eglenecek

Dev LEGO heykeller, LEGO workshopları ve daha fazlası festival boyunca minik misafirlerle bir araya gelirken, hem eğlenceli hem eğitici bir dünyanın kapıları çocuklar için aralanacak.

 

LEGO City alanında çocuklar, şehrin binaları ve araçlarını çeşitli boyutlarda parçalar kullanarak tasarlayıp sergilerken, LEGO Friends alanında LEGO parçaları ile kendilerine ev, bahçe veya Friends kızları için sahne tasarlama fırsatı bulacaklar. LEGO Ninjago Spinjitzu oyuncakları ile LEGO Ninjago alanında çocuklar için heyecan dorukta olacak. Dev fil heykelinin yer aldığı LEGO Duplo alanında çocuklar eğlenirken, öğrenmenin tadını çıkaracak.

 

9-17 Mart günlerinde 12.00 – 19.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan LEGO Festivali’nin renkli atmosferi Marmara Park’ta yaşanacak.

 

Etkinlikler farklı yaş gruplarına hitap etmektedir.

·         LEGO® City: 6-12 Yaş

·         LEGO® Friends: 6-12 Yaş

·         LEGO® Ninjago: 7-14 Yaş

·         LEGO® Duplo: 1-5 Yaş


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri