Minikler Marmara Forum’da “Mutlu 1 Gün” yaşadı

İstanbul’un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan bir grup çocuğu daha ağırladı. “Marmara Forum’da Mutlu 1 Gün” projesi kapsamında geçtiğimiz gün gerçekleştirilen etkinlik, Haliç Üniversitesi Gönüllülük Kulübü işbirliğiyle organize edildi

Minikler Marmara Forum’da “Mutlu 1 Gün” yaşadı

Yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle tüm çocuklara kucak açan Marmara Forum Çocuk Kulübü, bu kez de Haliç Üniversitesi Gönüllülük Kulübü’yle yaptığı işbirliği kapsamında, Çocuk Evleri Sitesi’nden gelen çocuklara benzersiz bir gün yaşattı.

 

Marmara Forum Çocuk Kulübü tarafından gerçekleştirilen “Motorlu Robotik ve Kodlama 4.0” ve “Motorlu Robotik ve Kodlama 8.0” atölyelerine katılan çocuklar, Haliç gönüllüleri eşliğinde verdikleri yemek molasının ardından bilim ve eğlence dolu programlarına Cinemaximum ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında, Fındık İşi filmini izleyerek devam ettiler.

 

Katılımcı çocuklar “Marmara Forum’da Mutlu 1 Gün” projesi kapsamında tüm yaşıtları gibi okula dönüş döneminin tadını çıkartma fırsatı elde etti. Marmara Forum Çocuk Kulübü, düzenlediği “Marmara Forum’da Mutlu 1 Gün” projesiyle, mutlu nesiller yetiştirmeye katkıda bulunma ve bu kapsamda çocuklara fırsat eşitliği sağlama misyonunu devam ettiriyor. İki yıldır süren proje kapsamında Marmara Forum, bugüne dek 500’den fazla çocuğu misafir etti.