Minikler Marmara Forum’da eğlenirken öğrenecek

Minikler Marmara Forum’da eğlenirken öğrenecek

Tüm çocuklara fırsat eşitliği yaratılması gerektiği felsefesi ile hareket eden Marmara Forum Çocuk Kulübü, renkli ve öğretici etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Her ay milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan İstanbul’un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, toplumsal sorumluluk bilinciyle çocukların eğitimine katkı sağlayacak vizyoner projelere imza atıyor.

 

Eylül ayı boyunca her hafta sonu Marmara Forum’un ev sahipliği yapacağı dünya üzerinde 100 ülkede 16 farklı versiyonla yayın yapan Da Vinci Learning’in uluslararası lisanslı “Keşif Treni” eğitim programı; arkeoloji, işlevsel sanat, robotik ve fen bilimleri alanlarında düzenlenen atölye çalışmalarını profesyonel eğitmenler eşliğinde ilk kez çocuklarla Marmara Forum’da buluşturuyor. Milyonlarca İstanbullunun keyifli vakit geçirmek için tercih ettiği  Marmara Forum, topluma açık en büyük ortak alanlardan biri olarak kitlesel erişimden gelen bu gücünü geleceğimiz olan çocuklara fırsat eşitliği tanınması noktasında toplumsal sorumluluk ilkeleri ışığında değerlendiriyor ve çocukların sanat ve bilim gibi alanlara olan ilgisini ve eğilimini artırmak ve her çocuğun özel eğitim metotlarından yararlanmasını sağlamak gayesiyle bu etkinliği gerçekleştiriyor.

 

1 Ekim Pazar günü dâhil,  Eylül ayı boyunca her hafta sonu; Da Vinci Learning Keşif Treni eğitimleri minik ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.