Minikler M1 Adana’da kendi oyuncaklarını tasarlayacak

20-21 Nisan günlerinde M1 Adana'da çocukları muhteşem bir etkinlik bekliyor. Alışveriş Merkezi'nin çocuk atölyesini ziyaret eden Adanalı minikler kendilerine harika bir tavşan yapma olanağına kavuşacak

Minikler M1 Adana’da kendi oyuncaklarını tasarlayacak

Kurulduğu günden bu yana Adanalıların değişmeyen adresi M1 Adana AVM, hafta sonlarında yetişkinler ve çocuklar için düzenlediği etkinliklerle Adana'nın sosyal yaşantısına renk katmaya devam ediyor. Düzenlenen sanatsal ve kültürel etkinliklerle Adanalıların sosyal hayatına hareketlilik kazandıran M1 Adana,  düzenlediği atölye çalışmaları ile de minik konuklarının hayal dünyalarının sınırlarını zorlamalarına imkân tanıyor.

 

M1 Adana’da özellikle hafta sonları gerçekleştirilen ve büyük ilgi çeken atölye çalışmalarına katılan çocuklar eğlenirken sosyalleşme imkânı da buluyor.  Atölye çalışmaları kapsamındaki aktivitelerle çocukların kişisel gelişimine olumlu yönde katkıda bulunan M1 Adana, önümüzdeki hafta sonu minik konuklarını muhteşem bir etkinlikle ağırlamaya hazırlanıyor.

 

20-21 Nisan günlerinde M1 Adana'yı ziyaret edecek olan çocuklar, alışveriş merkezinin, "Senin İçin" sloganıyla gerçekleştireceği Çocuk Atölyesi'nde kendi oyuncaklarını tasarlama imkânı bulacak. Uzman eğitmenler eşliğinde kendilerine harika bir tavşan tasarlama fırsatına sahip olacak katılımcı çocuklar eğlenceli saatler geçirirken, aileleri de kaliteli ve keyifli alışverişin tadını çıkaracak. 12.00 - 19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek atölye çalışmalarından, M1 Adana'nın mobil uygulamasını telefonuna indiren tüm ailelerin 4-12 yaş gurubundaki çocukları ücretsiz faydalanabilecek.