Minikler Gebze Center’da nisan ayını dolu dolu geçirecek

28 Mart 2019 Perşembe

Ziyaretçilerinin sadece alışveriş keyfini değil yaşamını da renklendiren Gebze Center AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında minik ziyaretçileri için ay boyunca sürecek birbirinden özel etkinlikler düzenliyor. Baharı müjdeleyen Nisan’da, Gebze Center AVM konuklarını yine rengârenk bir dünya ile buluşturacak

minikler-gebze-centerda-nisan-ayini-dolu-dolu-gecirecek

FİBA Commercial Property Management (Fiba CPM) yönetimindeki Gebze Center AVM, Nisan ayında alışveriş keyfini birbirinden renkli etkinliklerle taçlandıracak. Baharın gelişinin verdiği mutluluk ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusuyla ziyaretçilerine neşeli, eğlenceli programlar sunacak.

 

Mart ayının son haftasında başlattığı indirim şenliğini gelen yoğun ilgi üzerine Nisan ayı başına kadar sürdürecek Gebze Center AVM, etkinlik kapsamında birbirinden değerli markaları inanılmaz fırsatlarla tüketicilerle buluşturacak. Kurulan özel alanda birbirinden renkli stantlarıyla yer alan; Boyner, Centone, Dagi, Defacto, Greyder, Hatemoğlu, Hummel, Karaca Züccaciye, Lescon, Loft, Miabag, Migros, Özdilek, Sanbe ve Suvari Toys indirim şenliği boyunca en özel ürünlerini uygun fiyatlarla ziyaretçilerle buluşturmaya devam edecek.

 

Gebze Center AVM’de Nisan ayında kurulacak Yöresel Pazar geleneksel lezzetlere düşkünlerini ağırlarken, Teraryum Atölyesi ise ziyaretçilere yeni bir hobi kazandıracak. Çocuklara yönelik Ebru Sanatı ve Rüzgar Gülü Atölyesi, İpli Kukla ve sevilen çizgi dizi karakterleri İbi ve Tosi’nin gösterileri de minik ziyaretçilerin alışveriş keyfine keyif katacak.

 

23 Nisan’da ise Gebze Center AVM anlamlı bir etkinliğe imza atacak. Atatürk ile Hatıra Fotoğrafı etkinliği kapsamında Greenbox’ta çekilen fotoğrafların çıktısında ziyaretçiler Atatürk ile aynı karede yer alacak.

 

Ayrıca AVM’de belli tutar dahilinde alışveriş yapanlar araba yarışı etkinliği katılarak çeşitli hediyeler kazanacak.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri