Minikler Başkent’te Podium Ankara’da eğlenecek

Podium Ankara Alışveriş Merkezi, düzenlediği farklı ve adından söz ettiren etkinlikleri ile Ankara’nın gözde merkezi olmayı sürdürüyor

Minikler Başkent’te Podium Ankara’da eğlenecek

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında hazırladığı muhteşem programla 20-21 ve 23 Nisan günlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

Her yaş grubuna hitap eden son dönemlerin sevilen ve popüler Cartoon Network çizgi dizisi Kral Şakir en sevilen karakterleri Podium Ankara Alışveriş Merkezi sahnesinde olacak. Podium Ankara Alışveriş Merkezi; Final Okulları iş birliği’nde 20-21 Nisan günlerinde saat 13.00-15.00-18.00 seanslarıyla düzenlediği bu etkinlikle, tüm Ankaralıları, uzun süredir bekledikleri bu özel show için bir araya getirecek. Katılan çocuklar hem karakterlerin sahne performansını izleyecek, hem de birlikte Kral Şakir şarkıları söyleyip dans edecek.

 

Üstelik Kral Şakir karakterinin çizeri Karikatürist, çocukların çok sevdiği Varol Yaşaroğlu Kral Şakir etkinliği öncesi, imza için Podıum Ankara’da olacak.

 

20 Nisan saat 11.00-12.30 saatlerinde özel imza etkinliği ile hem Kral Şakir kitapları ve t-shirtlerini imzalayacak hem de minik hayranları ile bir araya gelecek.

 

Podium Ankara Alışveriş Merkezi,23 Nisan günü özel bir çocuk defilesi ile bayramı kutluyor. Dev ekranlı özel podyumunda en iyi çocuk markalarının, özel kombinleri, ilkokul ve ortaokul öğrencileri tarafından bu defilede sergileniyor olacak. Profosyonel mankenlerin eşliğinde özel koreografi bu defile için hazırlandı. Ünlü DJ Berçin Çanga’nın harika müzikleri eşliğinde gerçekleştirilecek defilede, çocuklar bayramlarını coşkuyla kutlayacak.

 

23 Nisan günü ise tüm gün boyu sürecek bayram kutlamasında yetenekli çocuklar bayramlarını Podium sahnede kutlayacak.

 

Final Okulları “Dünya Kardeşliği İçin El Ele” sergisi 20-23 Nisan günlerinde, “Tüm dünya çocukları kardeştir” sloganıyla çocukların el emeği özgün bu sergi, 23 Nisan özel programı kapsamında Podium koridorlarında yer alıyor olacak.

 

Final Okulları öğrencilerinin hazırladığı Podıum’a özel programda, gün boyu Halk Oyunları Gösterileri, Piyano&Keman Dinletileri, İngilizce Müzikal, Jimnastik, Taekwondo, Bale gösterileri ve Fizy Grup 23 Nisan Özel Rock Konseri ile saat 13.00-18.00 arasında keyifli ve eğlenceli dakikalar Ankaralıları bekliyor.

Siz de hazırlanan bu muhteşem programa katılın, 23 Nisan coşkusunu gelin Podium Ankara’da yaşayın.