Milli Takımlar Ana Sponsoru Arçelik oldu

22 Mart 2017 Çarşamba

Türkiye’nin sektöründe lider markası Arçelik, Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar Ana Sponsorluğu’nu üstlendi

milli-takimlar-ana-sponsoru-arcelik-oldu

Türkiye’nin en sevilen markası Arçelik, Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar Ana Sponsorluğu’nu üstlendi. Bu önemli işbirliğinin imza töreni, 2018 Dünya Kupası Elemeleri’nde 24 Mart 2017 Cuma günü Finlandiya ile karşılaşacak olan A Milli Takımımızın hazırlıklarını yaptığı Antalya Regnum Carya Golf & SPA Resort’de gerçekleşti. İmza törenine TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer ve A Milli Takım futbolcuları katıldı.

 

Törende Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Ali Dürüst, Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu, Mustafa Çağlar, Alaattin Aykaç, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ve davetliler hazır bulundu.

 

Arçelik ve TFF’den güç birliği

Arçelik ve TFF arasında imzalanan sponsorluk anlaşması ile bayrağımızı ve milli değerleri tüm dünyada temsil eden iki köklü kurum güç birliği yaptı. Arçelik, bu anlaşma ile “Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar Ana Sponsoru” unvanına sahip oldu.

 

Milli değerlerimiz tartışmasız bizleri bir arada tutan en önemli harcımızdır.”

İmza töreninde konuşan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç, sözlerine: “Milli takımımızı desteklemek; bizi biz yapan değerlere sahip çıkıp; aynı hedefe heyecanla sarılabilmektir. Milliler ile umutlanıp, sevince ve hüzne daima ortak olabilmektir.” diyerek başladı. “Bugün bu duygulara her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyoruz.” diyen Ali Y. Koç, şöyle devam etti: “Toplumsal kutuplaşmanın, terör ve jeopolitik sorunlar kadar ülkemizin önündeki en büyük tehlikelerden birine dönüştüğünü üzülerek görüyoruz. Birlik ve beraberliğimiz, kardeşliğimiz, ortak değerlerimiz erozyona uğruyor. Sporun birleştirici taraflarını, centilmenliği, birlik ve beraberliği perçinleyen yönlerini değil; hırsı, öfkeyi, ayrışmayı konuşuyoruz. Ne yazık ki spor da gün geçtikçe bizleri birleştiren değil, ayrıştıran bir unsura dönüşüyor. Maalesef milli takım maçlarına dahi destekledikleri takımların formasıyla giden taraftarların, ortak bir duyguyu paylaşmak yerine kavga ettiklerini görmek şahsen beni derinden yaralıyor. Oysa memleketimizin sahip olduğu yüksek potansiyeli ortaya çıkaracak bir toplumsal işbirliği ile bizleri birleştiren hedeflere odaklanarak el ele her zamankinden çok daha fazla çalışmamız gereken bir dönemden geçiyoruz. Milli değerlerimiz tartışmasız bizleri bir arada tutan en önemli harcımızdır.”

 Arçelik için tarihi bir gün yaşandı

“Türkiye Futbol Federasyonu’yla gerçekleştirdiğimiz Milli Takımlar Ana Sponsorluğu Anlaşması ile Arçelik markamız için tarihi bir gün yaşıyoruz.” diyen Ali Y. Koç, şöyle devam etti: “Arçelik tıpkı sloganındaki gibi, bu topraklardan çıkıp, bütün dünyayı memleketi yapmayı başarmış; bu başarısıyla da göğsümüzü kabartmıştır. Ayrıca şirketimiz, farklı markaları aracılığıyla, Türkiye’de ve dünyada basketboldan futbola, voleyboldan hentbola, golften yelkene çok geniş bir yelpazedeki spor dallarına destek vermektedir.”

 

Bayrağımızı gururla taşıyan millilerimiz ve ülkemiz için bu anlaşmanın hayırlı ve uğurlu olmasını ümit ettiğini söyleyen Ali Y. Koç: “Bu vesileyle, Dünya Kupası eleme müsabakalarında, Finlandiya ile karşılaşacak olan milli takımımıza da başarılar dilerim. 2018 Dünya Kupası yolunda inşallah tüm engelleri aşarak, coşkumuzu ve gururumuzu milletçe yan yana, omuz omuza hep birlikte yaşarız. Yolumuz açık, şansımız bol olsun. Çocuklarımızın, en azından -altını çizerek söylemek istiyorum, en azından- kendi tuttukları takım kadar, milli takım sevgisini taşımasını, ilk 11’i sayarken, ‘bizden-sizden’ şeklinde takım ayrımına düşmeksizin “milli takım-bayrak” tutkusu yaşamalarını diliyor, uluslararası ‘marka’ olan futbolcularımızın sayısının her geçen gün, milli duygular eşliğinde artmasını heyecanla bekliyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri