Migros ucuz et satışına başlıyor!

16 Mayıs 2018 Çarşamba

81 ilde mağazası olan BİM ve A101’den sonra ucuz et satışı konusunda Migros’la da anlaşma sağlandı

migros-ucuz-et-satisina-basliyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, ucuz et projesi kapsamında yaklaşık 45 bin ton ucuz eti piyasaya sürerken, Ramazan ayında kırmızı etin vatandaşın sofrasına daha kolay ulaşması için projenin kapsamını genişletti. Migros, mağazası olmayan illerde mağaza açarak, 81 il şartını yerine getirmesinin ardından, bakanlıkla tekrar masaya oturdu.

 

Et ve Süt Kurumu’nun (ESK) kilosu 31 lira olan kuşbaşı ve 29 lira olan kıymaları, Ramazan ayının başlangıcıyla birlikte Migros raflarında da yerini alacak. Böylece BİM ve A101’in toplamda 13 bin şubesinin yanı sıra, Migros’un 2 bin şubesiyle birlikte vatandaş ucuz ete 3 farklı marketin, toplamda 15 bin noktasından ulaşabilecek.


Bakanlık, 81 ilde mağazası olan BİM ve A101’le geçtiğimiz dönemde anlaşırken, 81 ilde mağazası olmaması sebebiyle Migros’la anlaşma sağlayamamıştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri