Metropol İstanbul'da Etkinlikler Devam Ediyor

İstanbul'a yeni bir eğlence anlayışı kazandıran Metropol İstanbul'da Etkinlikler Devam Ediyor. Açılışa özel büyük çekiliş kampanyasını tamamen elektrikle çalışan hediye otomobil 31.12.2019 tarihinde sahibini bulacak

Metropol İstanbul'da Etkinlikler Devam Ediyor
Metropol İstanbul, Açılış Festivali ile Jaguar’ın tamamen elektrikli modeli i-Pace’i de ziyaretçilerine armağan edecek. 30 Ağustos -31 Aralık tarihleri arasında yapılacak her 150 TL’lik alışveriş karşılığında bir çekiliş hakkı kazanan Metropol İstanbul misafirleri arasından bir talihli, yılbaşında geleceğin teknolojisine sahip Jaguar i-Pace kazanacak.
Pop müziğin en simgesel isimlerinden biri olan MFÖ’nün 27 Eylül Cuma günü Metropol İstanbul açıkhava etkinlik alanında gerçekleşecek ücretsiz konseri, İstanbullular’u eğlenceye doyuracak.
Metropol İstanbul’un açılış festivali boyunca Yıldızlı Konserler’le İstanbullular müziğe doyacak. Hadise’nin 7 Eylül Cumartesi Günü saat 20:00’de açıkhava etkinlik alanında vereceği ücretsiz konseri, her Çarşamba ve Cumartesi günleri birbirinden keyifli konserler takip edecek. Emre Altuğ, Can Gox & Celil Nalçakan, Birsen Tezer, Gökhan Türkmen & Grup Gündoğarken’in akustik konserler serisinde sahne alacağı Metropol İstanbul’da Erdem Kınay ve Merve Özbey ile İskender Paydaş ve Orkestrası da sahneye çıkacak.