Metromall AVM 2'nci yaşına özel etkinlikler düzenleyecek

13 Eylül 2019 Cuma

Güçlü marka karması ve üzeri açılabilir konsepti ile ferah bir alışveriş deneyimi sunan, Ankara’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden Metromall AVM, kampanyalarına ve etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor.

metromall-avm-2nci-yasina-ozel-etkinlikler-duzenleyecek

27 Eylül Cuma günü saat 21:00’da, Metromall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 2.yılına özel gerçekleşecek olan gecede, 1987 yılından beri çıkarmış olduğu 30’dan fazla albümle Türk Müziğine damga vuran sanatçı Sibel CAN, sevenleri ile açık hava konserinde bir araya gelecek.

 

Metromall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, zengin marka karması ve ulaşım kolaylığı ile birlikte açık havada alışveriş keyfini ziyaretçilerine sunarak ferah bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Açıldığı ilk günden beri Ankaralılar’ın uğrak noktası olan Metromall, önümüzdeki zamanlarda da birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edecektir.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri