MetroCity AVM’den çocuklara sanatsal etkinlikler

14 Nisan 2015 Salı

MetroCity Alışveriş Merkezi Çocuk Etkinlikleri, bahar tadında bir etkinlik dizisiyle Nisan ayında da çocuklarla olacak. 4-26 Nisan arasındaki Cumartesi-Pazar günlerini sanat ve eğlence şölenine dönüştürmeyi vaat eden etkinlikler, 14.00-18.00 arasında hizmette olacak

metrocity-avmden-cocuklara-sanatsal-etkinlikler

Ağustos 2014’ten bu yana, ücretsiz hizmet anlayışıyla minik ziyaretçilerine alternatif bir sosyallik alanı üreten MetroCity AVM, Nisan ayı boyunca aynı hizmeti sürdürecek. Çocuk gelişimini destekleme misyonuyla aileleri de katılıma dâhil eden etkinlikler, kültür ve sanat ekseninde gelişen aktivite vizyonuyla çocukla etkileşimini güçlendirmeye devam ediyor.

GA Çocuk partnerliğinde geliştirilen MetroCity Çocuk Etkinlikleri, Nisan ayında da farklı yaş gruplarına eş zamanlı aktivite olanağı sunacak. 3-6 ve 7-14 yaş gruplarının motor becerilerine uygun tarzda geliştirilen etkinlikler, çocuklara yaşam boyu kullanacakları bir birikimi sanatın etkisiyle sunuyor.
MetroCity AVM Çocuk Etkinlikleri yeni programında Tasarım, Mimarlık, Desen, Resim, Heykel, Kolaj, Minyatür, Çini, Papertoys,  Taş Bebek, Maske, Dönüşüm atölyeleri içeriyor. Modern ve geleneksel sanatları harmanlayan program içeriği;  gözlem, yaratıcılık, algılama, ekip halinde ortak bir hedefe odaklanma,  uyum ve oto kontrol gibi becerileri pekiştirmeyi de hedefliyor.

MetroCity AVM, süreğen çocuk etkinliklerinin yanı sıra Mayıs ayında Worldminia adlı sergiye ev sahipliği yapacak. 9-24 Mayıs günleri arasındaki Worldminia-Simgesel Yapıtlar Sergisi; Eyfel Kulesi, Süleymaniye Camii, Kız Kulesi, Collesium, Big Ben Saat Kulesi, Galata Kulesi, Mısır Sfenksi, Pisa Kulesi, St. Basil Kilisesi ve Taç Mahal gibi dünyanın önemli anıtlarının minyatürlerini barındırıyor. Çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çekecek olan sergi, ilgili tarihlerde ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri