Metro Türkiye palamut mevsimini uzattı

11 Nisan 2019 Perşembe

Metro Türkiye, en yağlı ve lezzetli dönemlerinde Türk sularında tutulan palamutlarla hazırladığı konserve ile dört mevsim boyunca palamut keyfi yaşatıyor. Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu olan Gastronometro’nun şeflerinin onayını alan Metro Chef markalı palamut konservesi, iri parçaları ve yumuşaklığıyla damaklara hitap ederken yüksek omega 3 içeriğiyle de sağlıklı bir öğün alternatifi oluşturuyor

metro-turkiye-palamut-mevsimini-uzatti

Balık severlerin sonbahar ve kış aylarında sofralarına lezzet katan palamut, havaların ısınmasıyla birlikte tadını kaybetmeye başlıyor. Metro Türkiye’nin, en yağlı zamanında Türk sularında tutulan palamutlarla hazırladığı konserve ise dört mevsim boyunca lezzetli balık tüketme imkanı sunuyor.

 

Metro Chef marka palamut konservesi, Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şeflerinin de onayladığı bir lezzet. İri parçaları ve yumuşaklığıyla damaklarda eşsiz bir tat bırakan yerli üretim palamut konservesi, zengin omega 3 içeriğiyle de salatalardan sandviçlere her öğüne sağlık katıyor.

 

Metro Chef palamut konservesi, 160 gramlık ikili paketleriyle lezzet tutkunlarına, 1 kilo 705 gramlık özel teneke kutusuyla ise HoReCa profesyonellerine hitap ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri