Metro Market Türk mutfağına sahip çıkıyor

26 Aralık 2017 Salı

Yüzyıllardır bu topraklarda yaşayanların ortak değerlerini kucaklayan Türk mutfağına ve değerlerine sahip çıkma misyonuyla hareket eden Metro Toptancı Market, yeni reklam kampanyasında geçmişten günümüze Türk mutfağının içerisinde yer alan farklı zenginlikleri ve tatları etkileyici bir anlatımla izleyiciyle buluşturuyor

metro-market-turk-mutfagina-sahip-cikiyor

Metro Toptancı Market, son reklam kampanyasında, tarihten gelen birikimle farklı medeniyet ve kültürleri kucaklayarak zenginleşen Türk mutfağının hikayesini anlatıyor. Metro’nun Türk mutfağının değerlerini sahiplenme ve gelecek nesillere aktarma misyonunun bir yansıması olan yeni kampanya, Türk mutfağının tarihsel gelişimini ve zengin kültürünü gözler önüne seriyor.

 

Reklam kampanyası #BENTÜRKMUTFAĞI etiketiyle izleyiciyle buluşuyor

 

Kampanyanın ana filminde, Türklerin Anadolu’ya girişinden günümüze kadar gelen süreçte Türk mutfağının farklı kültür ve medeniyetleri deneyimleyerek, bu deneyimlerle nasıl zenginleştiği aktarılıyor. #BENTÜRKMUTFAĞI etiketi ile paylaşılan içeriklerde Türk mutfağının değeri ortaya konuyor.


Ana filmi destekleyen 3 tamamlayıcı filmde ise, Metro Toptancı Market’in gelecek nesillerin de Türk mutfağının bu zenginliklerini tadabilmesi için hayata geçirdiği değer yaratan projelerden bahsediliyor. İlk filmde, Metro’nun yerel üretici ve kooperatifleri destekleyerek yerel ve coğrafi işaretli ürünlere verdiği önemin altı çizilirken, ikinci filmde sürdürülebilir balıkçılık ve hayvancılık alanında yapılan izlenebilirlik çalışmalarına değiniliyor. Üçüncü film ise Türk şeflerinin dünyada hak ettikleri yere gelmeleri için Metro’nun, şeflerin gelişimine sağladığı desteği konu alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri