Metro, Güneşli mağazasını yeniledi

17 Haziran 2015 Çarşamba

Türkiye’de 25’inci yılını kutlayan Metro Toptancı Market, Türkiye’de açtığı ilk mağazası olan Güneşli mağazasını yenilenen yüzüyle müşterileriyle buluşturdu

metro-gunesli-magazasini-yeniledi

Metro Toptancı Market, Türkiye’de ilk kez Güneşli mağazasında “5 Dünya Projesi” adı verilen bir modele geçti. Bu modele göre gıda dışı tüm ürünler, Mutfak Dünyası, İşyeri ve Ev İhtiyaçları, Ofis&Medya, Sezon ve Tekstil&Ayakkabı olmak üzere beş farklı kategoriye ayrıldı. Bu projeye göre her bir dünyada birbirini tamamlayan ürünler tüketicilerle buluşuyor. Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan, müşterilerinin hayatını ve alışverişini kolaylaştıracak çözümler üzerinde çalıştıklarını belirterek, 5 Dünya Projesi’nin bu anlayışın bir ürünü olduğunu söyledi.

Yeni model tüm Metro’larda hayata geçecek
Yeni düzenleme hakkında bilgi veren Özerkan, “Gıda dışı ürünler sunduğumuz reyonlarda hayata geçirdiğimiz bu model, müşterilerimizin mağazamıza geldiğinde ihtiyacı olan tüm ürünlere rahatça ulaşmasını sağlayacak. Birbirini tamamlayan ürünleri bir arada sunacağız. Örneğin; sıvı temizleyici almaya gelen bir müşteri, aynı reyonda toz bezini de bularak, alışverişini kolayca tamamlayabilecek. Müşterilerimizin ihtiyacına odaklanan yeni düzenlememizin, alışveriş için harcanan zamanın azaltılması yönünde doğru bir çözüm olacağına inanıyoruz.” diye konuştu.

Bu yenilenme ile birlikte mağazada ilk defa reyonlarda yer alacak birçok dünya markası ürünün bulunduğunu belirten Özerkan, bu modeli Türkiye genelindeki diğer mağazalarında da hayata geçireceklerini ifade etti. Yenilenen gıda dışı reyonları profesyonel müşterilerden büyük beğeni topladı. Müşterilere özel tadımlar ve aktiviteler gerçekleştirilen ilk günde ziyaretçiler ayrıca özel indirimlerden de faydalanma imkanı buldular.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri