Metro’da ramazan bereketini paylaşma zamanı

Metro’da ramazan bereketini paylaşma zamanı

Ramazan sofralarını bereketlendiren erzak paketleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da Metro Türkiye raflarında yerini aldı. İftar ve sahurda besleyici ve lezzetli sofraların kurulmasına yardımcı olacak temel gıda ürünlerinden oluşan dört farklı erzak paketi, avantajlı fiyatlarıyla Metro Türkiye mağazasında satışa sunuluyor.

Türk mutfağı ve değerlerinin daimiyetini sağlama amacıyla çalışan Metro Türkiye, ülkenin dört bir yanında bolluk, bereket, yardımlaşma ve dayanışma gibi kavramların çok daha fazla anlam kazandığı ramazan ayına özel erzak paketleri sunuyor. İhtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla da tercih edilebilecek erzak paketleri Türk mutfağının vazgeçilmez ürünlerini bir araya getirerek ramazan sofralarını bereketlendiriyor. Ramazan ayında yardımlaşma ve dayanışmanın sembolü haline gelen erzak paketleri, içerdiği temel gıda ürünleri ile 21 şehirdeki 37 Metro mağazasının raflarında satışa sunuluyor.

Ramazan ayının ruhuna uygun besleyici ve doyurucu sofralar kurmak için gereken birçok ürünü içeren paketlerde; sahurda sıklıkla tercih edilen kahvaltılık çeşitlerinden iftariyeliklere, bakliyatlardan pirince, un, yağ, tuz, şeker gibi temel gıda ürünlerinden iftar sonrasının vazgeçilmezi çay ve kahveye kadar farklı lezzetler bulunuyor.

Metro Türkiye, erzak depo alanlarının hijyen, zararlılarla mücadele ve gıda güvenliğine uygunluğunu denetlediğini ve ürünlerden analiz için numuneler alarak akredite laboratuvar onayından sonra paketlerinde yer verdiklerini belirtti. Erzak paketlerindeki tüm bakliyat ürünlerine parti bazında pişirme ve entomoloji testi uygulandığını da belirten Metro Türkiye, yalnızca testlerden geçen ürünlere paketlerinde yer verdiğini ifade etti.

Metro Türkiye erzak paketleri, ürün çeşitliliğinin yanı sıra avantajlı fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. 63,90 TL ila 129,90 TL arasında değişen fiyatlarıyla dört farklı erzak paketine, 21 şehirdeki 37 Metro Türkiye mağazasında ulaşılabiliyor. Ayrıca, hazır erzak paketlerinin yanı sıra, kendi erzak paketini oluşturmak isteyen müşterilere de Ramazan sofralarını doldurmak için tekli ürünler de cazip fiyatlarıyla raflarda yerini alıyor.

Ramazan paketleri için ; www.metro-tr.com adresini ziyaret edebilirsiniz.