Mercedes-Benz Türk ‘ün Çocuklara Özel Trafik Etkinliği’ne Capacity ev sahipliği yapacak

26 Eylül 2019 Perşembe

Capacity’nin ev sahipliğinde Mercedes-Benz Türk MobileKids Trafik Eğitim Projesi çerçevesinde gerçekleştirilecek trafik etkinliğinde çocuklar, projenin sevimli trafik koçu Moki’yle beraber trafik hakkında bilinçleniyor

mercedes-benz-turk-‘un-cocuklara-ozel-trafik-etkinligine-capacity-ev-sahipligi-yapacak

Mercedes-Benz Türk tarafından 2012 yılında hayata geçirilen ve trafik bilincinin oluşturulması ile güvenli yolculuk konusunda çocukların bilinçlendirilmesini hedefleyenMobileKids Trafik Eğitim Projesi, “Çocuklar Trafikte” sloganıyla Capacity’e geliyor. Ailelerin çocuklarıyla birlikte katıldığı bu özel etkinlikte, güvenilir trafik koçu Moki, trafiğin olmazsa olmaz kurallarını eğlenceli oyunlar ile anlatıyor.

 

MobileKids Trafik Eğitim Projesi kapsamında 7-12 yaş arası çocukların trafik bilgisinin ve farkındalığının artırılması, trafik ile ilgili kavram, beceri ve tutumların kazanılması hedefleniyor.

Eğlenceli oyunlar ile desteklenen eğitimde, temel trafik kavramları, trafikte dikkat, trafik kuralları, karşıdan karşıya geçme ve trafikte özel durumlar gibi bölümlerden oluşan bir eğitim sunuluyor.

 

5 Ekim Cumartesi günü 11.00 ve 17.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleşecek etkinliğimize tüm misafirlerimiz davetlidir.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri