Merak ettiğiniz her şey bu söyleşide

17 Ekim 2018 Çarşamba

Ege'nin en büyük Outlet ve Eğlence Merkezi İzmir Westpark, 21 Ekim Pazar günü podyumların yıldız ismi Özge Ulusoy ve makyaj dünyasının fenomen ismi Danla Biliç'i ağırlıyor

merak-ettiginiz-her-sey-bu-soyleside

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşecek etkinlikte Özge Ulusoy ve Danla Biliç, Westpark ziyaretçilerine moda ve makyajın püf noktalarını anlatacak. 

 

Yaptığı makyaj videolarıyla ünlenen youtuber Danla Biliç ve güzel manken Özge Ulusoy ile gerçekleşecek söyleşide, ünlü ikili Westpark AVM ziyaretçilerinin merak ettiği tüm soruları yanıtlayacak. 

 

YouTube videoları dışında ilk kez bir etkinlikte bir araya gelecek olan Özge Ulusoy ve Danla Biliç, seyirciler arasında yer alan 3 kişiyle tanışacak ve onlara özel olarak nasıl makyaj yapması ve vücutlarına uygun nasıl giyinmeleri gerektiğinin sırlarını verecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri