Mengene Adese hizmete açıldı

03 Mart 2014 Pazartesi

Yeni mağaza açılışlarını sürdüren Adese, mevcut mağazalarını da yenilemeye devam ediyor. 13 yıldır Konya Karatay’da hizmet veren Mengene mağazasını yenileyen Adese, geçtiğimiz günlerde düzenlediği törenle marketi yeniden hizmete açtı

mengene-adese-hizmete-acildi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni açılışlarının yanı sıra mağaza yenileme çalışmalarına da devam ediyor. Konya Karatay’da bulunan Mengene şubesini baştan aşağı yenileyen Adese, müşterilerine kapılarını yeniden açtı.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Mengene Adese açılış töreni, İttifak Holding Başkan Vekili Fahri Akay, Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, Adese Yöneticileri ve bölge halkının katılımıyla gerçekleşti. Mağazanın açılışında konuşan Adese Konya Bölge Müdürü Nurettin Örücü; “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da açılışlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için mevcut mağazalarımızdaki yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Mengene şubemiz doğa dostu ürünlerle baştan aşağı yenilendi. Özel soğutuculu dolapları, aydınlatması ve yeni reyonlarıyla hem müşterilerimize daha pratik alışveriş imkânı sağlayacak hem de enerjiden tasarruf sağlayacak. Yenilenen Mengene Adese mağazamız hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

Mengene Adese, doğa dostu ürünlerle baştan aşağı yenilendi
Doğa dostu soğutucu dolapları ve aydınlatma elemanlarıyla birlikte dekorasyonu da yenilenen Mengene Adese;  bundan böyle unlu mamüller reyonuyla da hizmet verecek. 420 metrekarelik market alanında sabah 08.30 akşam 22.00 saatleri arasında 3 kasa ve 18 personel ile çalışan markette; gıdadan şarküteriye, temizlikten kozmetiğe, manavdan unlu mamullere kadar yaklaşık 6 bin çeşit ürün Adese müşterilerinin hizmetine sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri