Melis Fis Capacity AVM'de

11 Eylül 2019 Çarşamba

Geleceğin umut vadeden yeteneği Melis Fis, ilk kez Capacity AVM’de sevenleriyle bir araya geliyor.

melis-fis-capacity-avmde

Sosyal medyada yayınladığı cover parçalarıyla sevenlerini kendisine hayran bırakan Melis Fis, hem sesi hem de sempatik tavırlarıyla ilgi çekiyor.

 

 Sosyal medya fenomeni olan Melis, çaldığı enstrümanlar ve seslendirdiği şarkılarla müzikseverlerin yeni yıldızı adeta. Capacity’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek organizasyon ile Fis, hayranlarıyla ilk kez bir alışveriş merkezinde buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.  

 

Genç neslin yetenekli sesi, 12 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’de Capacity AVM’de konser, söyleşi ve imza günü ile hayranlarına unutulmaz bir gün yaşatacak.

 

Enerjisi yüksek, eğlenceli bir günün yaşanacağı etkinlikte kaçırılmayacak bir sürpriz de sizleri bekliyor olacak. Bu özel sürprizin şanslı kazananlarından biri olmak için Capacity’nin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri