Mehmet T. Nane’ye “Perakendeye Katkı” ödülü

28 Kasım 2014 Cuma

CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet T. Nane, 14’üncü Perakende Günleri kapsamında düzenlenen ve sektörün en prestijli ödülleri olarak tanımlanan Perakende Güneşi Ödülleri’nde “Perakendeye Katkı” Ödülü aldı

mehmet-t-naneye-perakendeye-katki-odulu

CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet T. Nane, 26-27 Kasım günlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen Perakende Günleri 2014 kapsamındaki Perakende Güneşi Ödülleri’nde, “Perakendeye Katkı” ödülüne layık görüldü.

Ödülünü CarrefourSA çalışanlarının elinden alan Mehmet T. Nane, törende yaptığı konuşmada perakendenin bir gönül işi olduğunu, kendisinin de dedesinden ve babasından sonra ailesindeki üçüncü kuşak perakendeci olarak bu mesleğe gönülden bağlı olduğunu dile getirdi. Nane: “Kariyerime bankacı olarak başladım ama kader sonradan beni yine perakende ile buluşturdu. 14 yıldır Perakende Günleri’nde sahneye çıkıyorum ve ikinci kez Perakende Güneşi ödülünü alıyorum. Ödülü bu yolda benimle birlikte yürüyen ekip arkadaşlarıma ithaf ediyorum“ dedi.

Mehmet T. Nane, 2006 yılında verilen Perakende Güneşi ödüllerinde de En Başarılı Profesyonel Yönetici ödülüne layık görülmüştü. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri