MediaMarkt mağaza açılışında liderliğe koşuyor

28 Eylül 2017 Perşembe

Avrupa’nın açık ara bir numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, Ankara MetroMall ve Erzurum MNG AVM’de açılışını gerçekleştireceği 2 yeni mağazasıyla toplam satış alanındaki liderliğini daha da ileri taşıyor

mediamarkt-magaza-acilisinda-liderlige-kosuyor

MediaMarkt, kesintisiz büyüme ve açık ara lider tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle yeni mağaza yatırımlarına Ankara ve Erzurum’daki yeni mağaza açılışları ile devam ediyor. MediaMarkt, 28 Eylül’de Ankara MetroMall AVM’de gerçekleşen, 30 Eylül’de ise Erzurum MNG AVM’de gerçekleşecek olan mağaza açılışlarına özel yüzde 50’ye varan indirimlerle tüketicilerinin yüzünü güldürüyor.

 

Ankara MetroMall AVM’de tüketicilerin yoğun ilgisiyle açılışı gerçekleştirilen yeni mağaza, ziyaretçileri açılışa özel kaçırılmayacak fırsatlarla buluşturdu. Toplam 3 bin 50 metrekarelik alanı ve 50 binden fazla ürün çeşidiyle tüketicilere konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatan mağaza, açılışının ilk gününde Ankaralı tüketicilerin ilgi odağı oldu.

 

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım: “MediaMarkt olarak, kesintisiz büyüme hedefimizle geçtiğimiz hafta Türkiye’deki 51’inci mağazamızı hizmete sunmuştuk. Bugün ise Ankara’daki 8’inci mağazamızı tüketicilerimizle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. 30 Eylül’de ise Erzurum MNG’de açacağımız yeni mağazamız ile Erzurumlu tüketicilerimizle ilk kez buluşacağız. Tüketicilerimizi merkeze alan anlayışımızla onların beklentilerine kulak vererek en iyi konumlarda mağaza yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Yeni mağazalarımızda ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemiz ile tüketicilerimizin yüzünü güldüreceğimize inanıyor, yeni mağazamızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Erzurum’daki ilk mağazasının kapısını 30 Eylül’de ziyaretçilerine açacak olan MediaMarkt, yaklaşık bin 500 metrekarelik alanı ve 19 uzman personeli ile hizmet verecek. 50 binden fazla ürün çeşidiyle teknoloji severlerin yüzünü güldüren marka, deneyim alanlarıyla da tüketicilere yeni nesil teknoloji alışveriş deneyimi sunmaya hazırlanıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri