MediaMarkt 51’inci mağazasıyla hizmette

22 Eylül 2017 Cuma

MediaMarkt Esenyurt City Center’daki yeni mağazasının açılışını yüzde 75’e varan indirimlerle kutladı

mediamarkt-51inci-magazasiyla-hizmette

MediaMarkt, Türkiye’nin açık ara lider tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle mağaza yatırımlarını aralıksız sürdürüyor. Bu doğrultuda, bugün (22 Eylül) İstanbul Esenyurt City Center’da kentteki 16’ıncı, Türkiye’deki 51’inci mağazasını tüketicileriyle buluşturdu.

 

Ürün çeşitliliğiyle dikkat çekiyor

Esenyurt City Center’daki mağazası ile İstanbul’da 16’ıncı kez tüketiciyle buluşan MediaMarkt, alışveriş yapma deneyimi yaşatmanın ötesine geçerek onlara en iyi müşteri deneyimini de sunuyor. Bununla birlikte MediaMarkt, Türkiye'de ilk kez Esenyurt City Center'da, yeni mağazasının yanı sıra bir üst katta kurduğu dijital kiosk ile de tüketicilerle buluşuyor. Tüketiciler, MediaMarkt servislerine kolaylıkla ulaşıp, aksesuar ürünlerini rahatlıkla satın alabiliyor ve  farklı ürün  talepleri için mağazaya yönlendiriliyor.

 

Yoğun ilgiyle açılışı gerçekleştirilen mağaza içinde, deneyim alanları sayesinde tüketiciler son teknoloji ürünleri yakından tanıma ve inceleme fırsatı yakalarken, GameZone alanlarında ise oyunseverler en iyi gaming ürünlerle bir araya geldi.

 

50 bine varan son teknoloji ürün ve 5 binden fazla aksesuar çeşidiyle ziyaretçilerini ağırlayan mağaza, 19 çalışanı ve 1262 metrekarelik satış alanına sahip.

 

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım: “MediaMarkt olarak, kesintisiz büyüme hedefimizle Türkiye’deki 51’inci mağazamızı hizmete sunmanın gururunu yaşıyoruz. Tüketicilerimizi merkeze alan anlayışımızla onların beklentilerine kulak vererek en iyi konumlarda mağaza yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Esenyurt’taki yeni mağazamızda ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemiz ile tüketicilerimizin yüzünü güldüreceğimize inanıyor, yeni mağazamızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri