Media Markt mağaza yatırımlarıyla büyüyor

16 Mart 2017 Perşembe

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt, yeni mağaza yatırımlarıyla kesintisiz büyüme hedefi doğrultusunda Türkiye’de 48’inci ve Adana’da 3’üncü mağaza açılışını gerçekleştirdi

media-markt-magaza-yatirimlariyla-buyuyor

Media Markt, Türkiye’nin açık ara lider tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle, dün (15 Mart) Adana’daki üçüncü, Türkiye’deki 48’inci mağazasını hizmete açtı. Tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği mağazada açılışında özel fırsatlar sunuluyor.

 

Tüketiciler yeni nesil perakendecilikle buluşuyor

Media Markt, ziyaretçilerin sadece akıllarındaki bir ürünü almaya geldikleri bir adres olmanın ötesine geçerek, tüm dijital gelişmelerden, yeni teknolojilerden, dünyadaki inovasyonlardan haberdar eden bir deneyim merkezi olmayı hedefi doğrultusunda mağaza açılışlarına Adana ile devam ediyor.

 

Adanalı tüketicilerin yoğun ilgisiyle açılışı gerçekleştirilen mağaza, 17 çalışanı ve 700 metrekarelik satış alanıyla, ziyaretçilerini en yeni teknolojik ürünlerle bir araya getiriyor. Mağazada rakipsiz fiyatlarla sunulan ürünlerin yanı sıra tüketiciler aynı zamanda istedikleri ürüne online kiosk'lar sayesinde rahatlıkla erişebiliyor.

 

Açılışa özel fırsatlar mağazada

Büyük bir ilgi ile karşılanan mağazada, Ultra HD televizyonlardan beyaz eşyaya, cep telefonlarından dizüstü bilgisayarlara birçok ürün açılışa özel avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuluyor. Bu fırsatların yanı sıra, Media Markt’ın anlaşmalı bankasından 2 bin TL’ye kadar yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkanı da devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri