Media Markt Bursa yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor

03 Mart 2017 Cuma

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt, 2017 yılında da devam eden kesintisiz büyümehedefi doğrultusunda Türkiye’deki 47’nci Bursa’daki 3’üncü mağazasını Bursa Özdilek Özlüce AVM’de açtı

media-markt-bursa-yatirimlarina-bir-yenisini-daha-ekliyor

Media Markt, Türkiye’nin açık ara lider tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle mağaza yatırımlarına devam ediyor. Bu doğrultuda da,3 Mart’ta Bursa Özdilek Özlüce AVM’de kentteki 3’üncü, Türkiye’deki 47’nci mağazasını hizmete açtı.

 

Media Markt olarak 2017’de de mağaza sayısını artırmaya yönelik yatırımlarına devam edeceklerini belirten Media Markt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım: “Rakipsiz fiyatlarımızı, cazip kampanyalarımızı, ürün çeşitliliğimizi ve hizmet kalitemizi, müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Tüketicilerimizin nerede, nasıl alışveriş yapmak istediklerine yönelik beklenti ve görüşleri bizim odağımızda yer alıyor. Bu doğrultudayeni mağazalarımızın planlaması için çok çalışıyor, araştırmalar ve veri analizleri yaparak açılışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bursa’daki 3’üncü mağazamızla Bursalı tüketicilerimize daha da yaklaşıyor veonların yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.dedi.

 

Açılışa özel fırsatlar

Yoğun ilgi ile karşılaşılan mağazada, Ultra HD televizyonlardan beyaz eşyaya, cep telefonlarından dizüstü bilgisayarlara birçok ürün açılışa özel avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuluyor. Bunun yanı sıra Bursalı tüketiciler için bugün (3 Mart) Bursa Özdilek Özlüce AVM mağaza açılışından itibaren 9 gün boyunca 12 ay ve 2 binliraya kadar olan kredilere yüzde 0 faiz avantajı sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri