Maylo ooo! Peçete sofralarınıza şıklık katmaya geliyor

Maylo ooo! Peçete sofralarınıza şıklık katmaya geliyor

Lila Group’un çok hesaplı ve kaliteli serisi Maylo ooo! yeni ürünü Maylo ooo! Peçete ile sofralarınıza şıklık katmaya geliyor.

Lila Group’un samimi ve yenilikçi markası Maylo’nun bilindik kalitesini daha hesaplı olarak kullanıcılarına sunduğu Maylo ooo! ürün serisi gönülleri fethetmeye devam ediyor. Maylo ooo! serinin en yeni üyesi ve ilk günlük peçetesi olan Maylo ooo! Peçete, sofralarda pratikliğe yeni bir ivme kazandırıyor.

Maylo ooo’nun yeni üyesi canlı ve renkli ambalajı ile dikkatleri üzerine çekerken, 100'lü paketi, avantajlı fiyatı ve kalitesiyle görenleri hayrete düşürüp adeta “Ooo!” dedirtiyor. Hızlı, pratik, ekonomik ve güvenli bir alışveriş imkânı sunan Maylo ooo!’nun tuvalet kâğıdı 16 ve 32’li paketlerde, kâğıt havlusu ise 6 ve 12’li paketlerde satışa sunulurken, Maylo ooo! Peçete sofraların kurtarıcısı olmaya geliyor.

Maylo güvencesiyle daha az ödeyerek ihtiyaç duyulan kaliteye ulaşmak isteyenler için özel olarak tasarlanan Maylo Ooo! Peçete, marketlerdeki yerini alırken, Maylo ooo! kâğıt havlu, tuvalet kâğıdı ve şimdi de peçete kategorisinde kullanıcılarına çözüm sunuyor.