Mavi’den İstiklal Caddesi’ne 4’üncü mağaza

07 Ocak 2013 Pazartesi

Mavi, İstanbul’un kalbi Beyoğlu’ndaki 4’üncü mağazasıyla İstiklal Caddesi’nde en fazla mağazaya sahip moda markası oldu

maviden-istiklal-caddesine-4uncu-magaza

Mavi’nin geniş koleksiyonunu sergilediği 575 metrekareye ve 2 kata yayılan mağazanın bir katı kadın ve diğer katı ise erkek koleksiyonuna ayrılmış şekilde tasarlandı. Türkiye’de 226’ncı, İstanbul’da ise 68’inci satış noktası olma özelliği taşıyan mağaza Mavi’nin yeni ve renkli tasarımlarının modaseverlerle buluşma noktası oluyor.

Jean’i, tasarımdan üretime ve mağazacılığa kadar her aşamada, en ince ayrıntılarıyla ve mutfak titizliğiyle ele alan Mavi için jean’in mutfağında olmak, yaratıcılığı, sosyalleşmeyi, farklı renklere ve lezzetlere açık olmayı ifade ediyor. Mavi’nin aynı bir gurme gibi yenilikler sunduğu ve uzmanlığını geliştirdiği bir laboratuvarı anımsatan Denim Kitchen, şimdi de Beyoğlu’ndaki 4’ncü mağazasıyla Mavi müşterileriyle buluşuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri