MaviBahçe’de her salı organik şölen var

19 Ocak 2017 Perşembe

İzmir’in yaşam merkezi MaviBahçe, haftanın her salı günü organik pazara ev sahipliği yapıyor

mavibahcede-her-sali--organik-solen-var

Ege Bölgesi’nin çeşitli yerlerinden ürettikleri gelen organik ürün üreticileri MaviBahçe’nin organik pazarında bir araya geldi. Satışa sunulan tüm ürünlerin organik sertifikaya sahip olduğu pazar, sağlıklı beslenmeyi tercih edenler tarafından büyük ilgi gördü.

 

Sağlıklı beslenmeden yana olanların büyük ilgi gösterdiği pazarda organik meyve ve sebzeler, organik kozmetik ve temizlik ürünleri satışa sunuldu.

 

Her salı organik pazar kurulacak

MaviBahçe yetkilileri, organik pazara artık her salı ev sahipliği yapacaklarını söyleyerek: “Yaşam merkezimize gelen misafirlerimiz artık her salı organik pazardan alışveriş yapabilecekler. Ege Bölgesi’nin çeşitli yerlerinden gelen üreticiler, sertifikalı ürünlerini bu pazarda satışa sunacak. Satışa sunulan her ürünün sertifikalı olduğu organik pazarımıza sağlıklı yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri