MaviBahçe “Şehre Dönüş”ü Yüksek Sadakat’le karşılayacak

Zengin programıyla binlerce İzmirliye eğlenceli anlar yaşatan MaviBahçe Şehre Dönüş Festivali’nin kapanışı sevilen grup Yüksek Sadakat konseriyle gerçekleşecek. Grup üyeleri, 23 Eylül akşamı MaviBahçe’de sahneye çıkacak

MaviBahçe “Şehre Dönüş”ü Yüksek Sadakat’le karşılayacak

Farklı aktivite ve organizasyonların yer aldığı MaviBahçe Şehre Dönüş Festivali, muhteşem bir final ile sona erecek. 15 Eylül’de başlayan aktiviteler hız kesmeden sürerken, müzikseverler festivalin kapanış programında yer alan Yüksek Sadakat Konseri için gün saymaya başladı. Çocuklara Survivor ruhunu yaşatan Macera Parkuru, futbolseverleri buluşturan Fifa 2018, yetenekli genç şarkıcı ve grupları ağırlayan Açık Sahne, Ödüllü Satranç Turnuvası gibi birbirinden eğlenceli organizasyonlara ev sahipliği yapan festivalin kapanışı 23 Eylül akşamı sevilen grup Yüksek Sadakat Konseri ile gerçekleşecek.

 

Haydi Gel İçelim, Döneceksin Diye Söz Ver, Aşk Durdukça, Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer, Kadınım, Pervane gibi şarkıları Türk müziğine kazandıran grup üyeleri, gecenin ilerleyen saatlerine kadar İzmirlilere coşku dolu anlar yaşatacak. MaviBahçe Kent Meydanı’nda saat 19.30’da başlayacak konsere tüm İzmirliler davet edildi.