Maşa ile Koca Ayı Westpark’ ta

İzmir’in hesaplı ve eğlence dolu alışveriş merkezi Westpark Outlet, çocukların severek izlediği Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin karakterlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 18-24 Kasım tarihleri arasında yapılacak bu eğlenceli etkinliğe tüm çocuklar davetli.

Maşa ile Koca Ayı Westpark’ ta

Her yaşa hitap eden etkinlikler ve bitmeyen fırsatlarıyla İzmirlilerin uğrak noktası haline gelen Westpark Outlet, etkinliklerine 1. yarıyıl tatiline özel olarak düzenlediği çocuk aktiviteleriyle devam ediyor. Çocukların vazgeçilmezi haline gelen sevilen çizgi film Maşa ile Koca Ayı'nın karakterleri Maşa ve Mişka, 24 Kasım'a kadar Westpark’ta tüm çocukları bekliyor.

 

18 – 24 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan etkinlikte Maşa ve Koca Ayı maskotlarının sahne gösterisinin yanı sıra, maskotlarla dans etme, şarkı söyleme ve fotoğraf çekimi gibi aktiviteler de gerçekleştirilecek. 14.00 - 18.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleştirilecek bu etkinlik sayesinde çocuklar ve aileleri unutulmaz bir vakit geçirecek.

 

1. Yarıyıl tatilinde doyasıya eğlence isteyen tüm çocuklar ve aileleri bu eğlenceli etkinliğe, Westpark Outlet’e davetli.