Marmara Park’ta Suzan Kardeş ile makyözüm eşim’de etkinliği

08 Kasım 2019 Cuma

Marmara Park Alışveriş Merkezi, 15 Kasım’da “Suzan Kardeş ile Makyözüm Eşim” etkinliği ile erkeklerin yeteneklerini sınayacak. Keyif ve eğlence dolu etkinlikte en iyi makyajı yapan erkek, eşine Golden Rose’dan 750 TL’lik makyaj setini kazandıracak.

marmara-parkta-suzan-kardes-ile-makyozum-esimde-etkinligi

Düzenlediği etkinliklerle misafirlerine keyif ve eğlence dolu anlar yaşatan Marmara Park, 15 Kasım tarihinde “Suzan Kardeş ile Makyözüm Eşim” etkinliğine ev sahipliği yapacak. Ünlü makyöz ve ses sanatçısı Suzan Kardeş’in sunumuyla gerçekleşen etkinlikte, erkekler eşlerine makyaj yapacak.

 

Ayna olmadan yapılacak etkinlik sonunda en iyi makyajı yapan kişi, eşine birincilik ödülü olan Golden Rose’dan 750 TL’lik makyaj setini kazandıracak. Eğlence dolu etkinlik, Suzan Kardeş’in şarkılarıyla da renklenecek.

 

15 Kasım’da 15.00 ve 17.00 olmak üzere iki seans olarak gerçekleşecek etkinliğe katılmak için Marmara Park mağazalarından yapılan 100 TL’lik alışveriş fişini ibraz etmek yeterli olacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri