Marmara Park AVM’de sevgililer yarışcak

16 Ocak 2019 Çarşamba

ECE Türkiye yönetiminde bulunan Marmara Park AVM, Sevgililer Günü için çiftleri eğlendirirken, sürpriz hediyeler de kazandıracak

marmara-park-avmde-sevgililer-yariscak

Türkiye’nin ilk uzay temalı alışveriş merkezi Marmara Park Sevgililer Günü’nde çiftleri yalnız bırakmıyor. 13-16 Şubat günleri arasında AVM içerisine kurulan Fun Screen Ekranları ile ziyaretçilerini şaşırtan Marmara Park, eğlenceli soruları ile gülümsetirken, sürpriz hediyeleri ile ziyaretçilerinin Sevgililer Günü’nü kutluyor.

 

Ekranda bir fotoğraf karesi gibi hareketsiz bir şekilde duran oyuncunun hareketlenmesi ile ziyaretçileri şaşırtan Fun Screen Ekranları, interaktif bir şekilde iletişim kuruyor. Ekranlar aracılığıyla yöneltilen sorulara yüksek sesle doğru cevap verenler birbirinden güzel hediyelerin sahibi oluyor.


Hazırladığı etkinlikler ile ziyaretçilerine keyifli anlar sunan Marmara Park Sevgililer Günü’nde aşkın heyecanını ve coşkusunu paylaşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri