Market yeni sayısıyla sektöre rehber olmaya devam ediyor!

Market yeni sayısıyla sektöre rehber olmaya devam ediyor!
Advertorial

24 yıldır alışveriş dünyasının sesi olan Market dergisi, Ramazan ayını dosya konusuna taşıdığı Mayıs-Haziran 2018 - 221’inci sayısını sektör profesyonelleri ile buluşturuyor. Bu ayki sektör profesyonellerinin sektör için önemli olan Ramazan ayına nasıl hazırlandıklarının ve nasıl bir süreç geçirdiklerinin sorulduğu dosya konusu yanında, perakende sektörünün önemli oyuncuları ile de birçok röportaj gerçekleştirildi.

 

“Perakendeci” köşesinde Migros Genel Müdür ve İcra Başkanı Özgür Tort’un yer aldığı röportajda, Tort ile sektördeki birçok konu masaya yatırıldı. Bunun yanında, Şok Marketler CEO’su Uğur Demirel ile, ŞOK’un halka arzından discount sektörünün gelişimine kadar birçok konu konuşuldu.


Bu ay yayına soktuğu “artırılmış gerçeklik reklamları” ile de bir ilk gerçekleştiren Market, perakende temsilcilerinin reklamlarını teknolojiye adapte etmelerine olanak sağlıyor.

 

App Store ve Play Store’dan indirebileceğiniz Turkcell Dergilik uygulamasından da ulaşabileceğiniz Market, sektöre bir başucu kaynağı olmayı sürdürüyor. 


Market dergisine online olarak ulaşmak isterseniz de www.marketdergisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz!