Market dergisi yeni sayısıyla yine dopdolu!

12 Şubat 2018 Pazartesi

Perakende sektörüne 24 yıldır yön veren “Market” dergisi, 219’uncu sayısıyla sektörden haberler sunmaya devam ediyor

market-dergisi-yeni-sayisiyla-yine-dopdolu

Ekonomi Yayınları’nın çeyrek asrı deviren yayını “Market”, yeni sayısıyla sektörde olup bitenleri ve dünyadan birçok önemli gelişmeyi sektör temsilcilerinin huzuruna sunuyor. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak gelişim sürecine sürekli devam eden yayın, sektörün dinamizminden de güç alarak yoluna devam ediyor. "Market", Ocak - Şubat 2018 - 219'uncu sayısıyla okuyucularının karşısında.

 

Yine dopdolu bir sayıyla okuyucularıyla buluşan Market’in 219’uncu sayısında, dosya konusu olarak Türkiye’nin ithalleşme süreci işlendi ve bu süreçten nasıl çıkabilirizin cevabı arandı. Toprak ve tarım söz konusu olduğunda Türkiye’nin son dönemde aklına gelen önemli isimlerinden Cem Seymen, ithalleşme sürecinden bahsederken tarım reçeteleriyle derginin özel konuğu oldu.

 

Sabancı kültürünü yaşatmak için Anadolu’ya ve toprağa önem veren CarrefourSA, yerel perakendenin güçlü isimlerinden Onur Market, sektörün en önemli ürün tedarikçilerinden Unilever, özellikle çikolata denince akla gelen Nestle ve yüzde 100 yerli sermayeyle kurulmuş olan ABC Deterjan, dergi için önemli röportajlar verdi ve özel açıklamalarda bulundu.
Sektörün önemli isimlerinin yazar sayfalarında yer aldığı ve gıda perakendesine yönelik birçok haberin bulunduğu Market dergisi, geçtiğimiz hafta itibariyle 219’uncu sayısıyla masalarda. Dijital platformlarla da okuyucularının karşısına çıkan dergiye, Turkcell dergilik uygulamasından da ulaşabilirsiniz. Turkcel Dergilik’i Apple Store ve Play Store’dan indirebilir ve uygulama içerisinden dergiye ulaşıp okuyabilirsiniz.


Ayrıca derginin yenilenen internet sitesi de okuyucuların hizmetinde. İlgili siteye www.marketdergisi.com adresinden ulaşabilirsiniz.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri