Market dergisi, Worldfood İstanbul 2013’te

Market dergisi, Worldfood İstanbul 2013’te

Perakende Bilgi Evi (PEBEV) yayınlarının ilki olan ve 20 yıldır okurlarıyla aralıksız olarak her ay buluşan Market dergisi, Worldfood İstanbul 2013 Fuarı’nda 2’nci hall’de bulunan A202 numaralı stantta ziyaretçilerle bir araya gelecek. 5 - 8 Eylül günleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo’da gerçekleştirilecek olan 21’inci Uluslararası Worldfood İstanbul Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı, sektörün devlerini bir araya getirip sektördeki gelişmeleri, yenilikleri ve fırsatları profesyonel ziyaretçiler için sergileyecek. 

ITE Group Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuarcılık tarafından yapılacak olan fuar, Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) ve TGDF çatısı altında yer alan 23 derneğin yanı sıra Perakende.org ve Market dergisi tarafından da destekleniyor.

28’inci Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı (IPACK 2013) ile eş zamanlı yapılacak olan Worldfood İstanbul’un katılımcı profilinde süt ve süt ürünleri, et ürünleri, şekerleme ürünleri ve çikolata, dondurulmuş hazır gıda, konserve ürünler, gıda katkı ve yardımcı maddeleri, bitkisel yağlar ve unlu gıdalar başta olmak üzere pek çok ürün yer alıyor.