Markalar da enflasyon savaşına katılıyor

Hazine ve Maliye Bakanı tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na dün zincir marketlerden destek gelmişti. Ardı ardına yapılan açıklamalarla Türkiye’nin birçok giyim markasından da Program’a destek geldi

Markalar da enflasyon savaşına katılıyor

Türkiye’nin kadın giyim perakende grubu Adil Işık Group, yurt içindeki 150’ye yakın perakende noktasında ve Love my body ile adL markalarının online satış sitelerinde Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na destek verdiğini açıkladı.

 

Adil Işık Group, Türkiye genelindeki tüm mağaza ve online satışlarında, sezon öncesi indirim, özel kampanyalar sunacağını temin ederek, Türk perakende markalarındaki dayanışmaya dahil oldu. Normalde yılbaşı öncesine kadar herhangi bir kampanyası olmayan grup, bu haftadan itibaren özel indirim ve kampanyaların yanı sıra banka anlaşmalarıyla da tüketicisine satın alma konusunda fırsatlar sunacak.

 

Erkek moda markası Tudors da, enflasyon ile mücadele için yürütülen milli dayanışmaya destek veriyor. Tudors, ülke genelindeki yaklaşık 200 mağazasındaki binlerce çeşit üründe minimum yüzde 10-yüzde 50 arasında indirimlerle satışa sunuyor.

 

Türkiye’nin köklü mücevher markalarından Atasay da yapılan seferberlik kapsamında gereken indirimi uygulayacak.