Markafoni kaldığı yerden devam ediyor

22 Ağustos 2017 Salı

Markafoni, kısa bir suskunluğun ardından yine iddialı, yenilikçi biçimde dostlarıyla buluşuyor

markafoni-kaldigi-yerden-devam-ediyor

“Dünyanın en renkli, heyecan verici ve eğlenceli mağazası” olmayı hedeflediklerini söyleyen Markafoni Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Mahiroğlu’nun yaşam öyküsü de başlı başına ilgi çekici. İngiliz moda devi Select’i neredeyse kapanmak üzere alan Mahiroğu: “Hiç bir marka kolay yaratılmaz. Emek, yaratıcılık ve elbette önemlidir.” diyerek çıktığı yolculukta şimdi de 15 milyon dolarlık Markafoni yatırımıyla Türkiye’de!

 

Mahiroğlu ilkelerini açıklarken: “Hepimiz bu toprakların insanıyız, başka bir ülkede ne başarı elde ederseniz edin, insanınıza, memleketinize güvenerek katkı yapmadığınız sürece kendinizi eksik hissedersiniz.” diyor. 

 

Genç bir kadro ile e-mağazacılık alanında yepyeni olanaklar sunacak Markafoni, yaşamı kolaylaştırma iddiasıyla dostlarıyla buluşacak. Günlük yoğunluktan, dar zamanlara sıkışan alışveriş alışkanlığını değiştirerek, tüketicinin çözüm ortağı olmayı hedefleyen Markafoni, uzman kadrolarıyla yaşamın her alanına yönelik öneriler getirmek için kolları sıvamış durumda.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri