Mankenlik ve yürüyüş sınıflarının 2’nci dönem kayıtları açıldı

11 Şubat 2019 Pazartesi

Organizatör ve koreograf Banu Noyan'ın şov ve sanat dünyasına eğitimli gençler kazandırmak amacıyla kurduğu Artistik Sanatlar Akademisi eğitimlerine tüm hızıyla devam ediyor

mankenlik-ve-yuruyus-siniflarinin-2nci-donem-kayitlari-acildi

Artistik Sanatlar Akademisi’nde “Mankenlik ve Yürüyüş” derslerine katılan 15 genç, geçtiğimiz hafta sertifikalarına kavuştu. Yoğun istek üzerine 2’nci dönem sınıfları da ara vermeden açıldı. Banu Noyan'ın eğitmenliğinde açılan Mankenlik ve Yürüyüş sınıflarına katılmak ve sınırlı sayıdaki kontenjandan yararlanmak için kısıtlı bir zaman var. Derslere kayıt yaptırmak için (0212) 246 67 67 nolu telefonu aramanız yeterli.

 

Eğitim doğru adresi: Artistik Sanatlar Akademisi

Artistik Sanatlar Akademisi, oyunculuğa gönül veren, dizi, sinema, tiyatro ve reklamlarda rol almayı ayrıca iyi birer model olmayı hedefleyenleri, usta isimlerle buluşturuyor.

 

“Arkamızda Eğitim Var” sloganıyla yola çıkan Artistik Sanatlar Akademisi'nde Sahne ve Kamera Oyunculuğu, Her Yaşta Oyunculuk Eğitimi, Mankenlik ve Podyum Arkası, Yürüyüş-Zarafet ve Fotomodellik, Solfej, Sunuculuk ve Spikerlik, Kariyer Planlamada İletişim, Vücut Perküsyonu, Kişisel İmaj Geliştirme, Enstrüman ve Dans alanlarında eğitim veriliyor.

 

Akademide Türk sinema ve tiyatrosunun usta isimlerinden Derya Alabora, Hüseyin Avni Danyal, Hazım Körmükçü, Akasya Asıltürkmen, modanın ünlü ismi Neslihan Yargıcı, müzik dünyasının sevilen sesi Reyhan Karaca, duayen sunucu Çiğdem Tunç ve Türkiye'nin önde gelen şefi Yağız İzgül gibi isimleri eğitmen kadrosunda barındırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri