Mango artık çocukları da giydirecek

27 Mayıs 2013 Pazartesi

İspanya'nın uluslararası alanda en fazla tanınırlığa sahip giyim markası Mango, 18 Temmuz itibarıyla Mango online store'da satışa sunulacak yeni Mango Kids giyim markası ile çocukların dünyasına girmeye hazırlanıyor

mango-artik-cocuklari-da-giydirecek

3 ila 12 yaş arası çocuklar için tasarlanan yeni çocuk giyim koleksiyonu, hem temel hem de son trend giysileri içerecek ve aynı zamanda, kadın koleksiyonunun en çok satan modellerinden bazılarını "mini-me" adıyla kız çocuk giyimine uyarlayacak. Bu koleksiyon aynı zamanda aksesuar, ayakkabı ve iç giyim de içerecek. Bu yeni proje için Mango Kids'in farklı ürün kategorilerinden (düz dokuma, örgü, tişört, kot ve aksesuar) sorumlu kendi tasarımcı ekibi hazırlanmış olup, bu ekip, yeni ürün grubunun yönetim ve pazarlama yapısını oluşturuyor.

Mango Kids, İspanya, Türkiye, Fransa, Rusya, Almanya, İtalya ve Portekiz de dahil olmak üzere 31 ülkede mevcut yaklaşık 150 Mango mağazasının yanı sıra, Barcelona, Valencia, San Sebastian, Cordoba, Montpellier, Frankfurt ve diğer birçok bağımsız cadde üstü mağazasında 70 ila 150 metrekare arası mağazalarda Ağustos ayının başında satışa sunulacak.

Yeni Mango Kids ve Mango Sport&Intimates markalarının yanı sıra, marka zinciri şu anda kadın koleksiyonu (Mango), erkek koleksiyonu (H.E. by Mango) ve seçkin aksesuar koleksiyonu (Mango Touch) içeriyor.

Bunun yanında, Mango 2014 yılında, biri büyük beden giysilere, diğeri 14 - 20 yaş arası gençlere yönelik iki yeni koleksiyonu daha satışa sunmaya hazırlanıyor. 109 ülkede 2 bin 600 mağazaya sahip olan Mango, 2012 mali yılını, Mango MNG Holding S.L.U. Konsolide Şirketler Grubu ve alt şirketleri olarak, sahip olduğu mağazalar için KDV hariç Tavsiye Edilen Satış fiyatı üzerinden yapılan satışlar artı şubelere toptan satışlara karşılık gelen bin 691 milyar euro'luk bir ciro ile kapattı. Bu rakam, 2011 yılı sonunda yüzde 20'lik bir artış anlamına geliyor. Markanın uluslararası alandaki varlığı göz önüne alındığında, bu değerin yüzde 84'ü yabancı pazarlara, kalan yüzde 16'sı ise yurt içi pazarına karşılık geliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri