Maltepe Park’ta Turabi izdihamı

İki yıl üst üste Survivor şampiyonu olmayı başaran Turabi Çamkıran, Banu Noyan organizasyonuyla önceki gün Maltepe Park AVM’de sevenleriyle bir araya geldi

Maltepe Park’ta Turabi izdihamı

2014’teki şampiyonluğunun ardından bu sene “Survivor All Star Şampiyonu” olmayı da başaran Turabi Çamkıran’ı görmek için hayranları sabah saatlerinde AVM önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Organizasyon saatinde sahneye çıkan Turabi’yi gören hayranlarının attığı çığlıklar AVM dışından duyuldu.

Turabi hayranları, oylarıyla destekledikleri Turabi’den imza alabilmek ve fotoğraf çektirebilmek için adeta birbirlerini ezdi. Sorulara içtenlikle cevap veren Turabi, “Survivor hem akıl hem de güç işiydi. İnsanlar duygusal görünmeye çalıştı ama orada olma amacımız kazanmaktı.” diyerek sürekli ağlayan yarışmacıları eleştirdi.

Halkın kendisini doğal olduğu için desteklediğini söyleyen Turabi, “Halk samimi olanı görüyor. Ben samimiydim. Yarışmak için geldim ve kazandım. Arkadan iş çevirmedim. Kimseye kendimi sevdirmeye çalışmadım. İnandım ve çok çalıştım.” diye konuştu.

“Halkın şampiyonu” tezahüratlarıyla karşılanan Turabi, sevenlerinin kendisi için yaptırdığı pastayı kesti. Organizasyona katılan yaşlı teyzeler ve amcalar Turabi’yi dualarla karşıladı. Fun Club ekibi  özel olarak hazırlattıkları üzerinde “Halkın Şampiyonu’ yazan kupayı Turabi’ye verdi.

Finalde Merve Aydın ile kıyasıya bir rekabet yaşayan Turabi, “O heyecanlı dakikalarda sevenlerime çok inandım. Ancak rakibim kadın olduğu için duygusal yaklaşılabilir diye düşündüm. Spor ve çok hayal kurarak zoru başardım.” dedi.