Maltepe Park 10 yaşında

İstanbul Anadolu Yakası'nın en büyük alışveriş merkezi Maltepe Park 10’uncu yaşını çeşitli etkinlikler düzenleyerek kutluyor

Maltepe Park 10 yaşında

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Maltepe Park AVM, 10’uncu yaşını muhteşem bir organizasyonla kutladı. 10’uncu yıl kutlamaları, Flash Mob Gösterisi’yle başladı.

Carmina Burana adlı isimli eseri seslendiren şef Serdar Yalçın yönetiminde Sinema Senfoni Orkestrası ve İstanbul Devlet Opera ve Balesinin solist, korist ve dansçılarından oluşan 65 kişilik dev kadro ile Zeynep Rana Aybar organizasyonuyla hazırlanan Flash Mob gösterisi gerçekleşti.

Günün sürprizi olan ünlü sanatçı Hakan Aysev, Maltepe Park için 'Happy Birthday' şarkısını söyleyerek etkinlik alanına doğru yürümeye başladı. İzleyenler Hakan Aysev’i görünce hem şaşırdı hem de hep bir ağızdan doğum günü şarkısını seslendirdi.

Halkın sevgisini kazanmanın kolay olmadığını dile getiren Aysev, gördüğü ilgiden mutluluk duyduğunu ifade ederek “Benim için çok önemli bir gurur 10’uncu yılınız da beni de görmek istediniz bir sanatçı için değer görmekten daha önemli hiçbir şey yok” diyerek alışveriş merkezi yönetimine teşekkür etti.

Aysev, Maltepe Park'ın 10’uncu yıl pastasını AVM Müdürü Vedat Özeren ve Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Asker ile birlikte kesti. Maltepe Park AVM’ye gelen ziyaretçiler de çeşitli sürprizlerle karşılaştı. Doğum günü için hazırlanan dev pasta ve Güler Osmanlı Mutfağı tarafından Maltepe Park’a özel hazırlatılan Osmanlı şerbeti gün boyunca ziyaretçilere dağıtıldı.