MallMark, 2. yaşını kutluyor

MallMark, 2. yaşını kutluyor

AVM yönetim ve kiralama hizmetleri veren MallMark, 2. yaşını kutluyor. MallMark Kurucusu Aytaç Özçiçek, 2 yıl gibi kısa bir sürede çok önemli başarılara imza attıklarına değinerek, “2 yılda 11 AVM’nin kiralama ve yönetimini üstlendik. 4 ülke ve 9 şehirde bulunan AVM’lerin tüm operasyonlarını deneyimli ve alanlarında uzman ekibimizle üstleniyoruz. Bize güvenen, inanan yatırımcılara teşekkür ederiz” dedi.

Sektöre hızlı bir giriş yapan MallMark, 2 yılda 4 ülke, 9 şehirde 11 AVM’nin yönetim ve kiralama çalışmalarını üstlendi. 110 kişilik ekibiyle 450 bin metrekarelik kiralanabilir alanın operasyonunu yürüten MallMark, AVM yönetimi hizmet kapsamında pazarlama, operasyon, yeniden kiralama ve tahsilat yönetim ihtiyaçlarını bir arada sunuyor. İş ortakları için bütünleşik çözümler üreterek, AVM kimliğine uygun pazarlama planı, bütçe hazırlığı, AVM’ye özel müşteri hizmetleri ve hizmet sağlayıcıların yönetimini üstlenen MallMark, sektörde fark yaratacak özel projeler de geliştiriyor.

MallMark Kurucusu Aytaç Özçiçek, 2 yıl gibi kısa bir sürede çok önemli başarılara imza attıklarına değinerek, “2 yılda 11 AVM’nin kiralama ve yönetimini üstlendik. 4 ülke ve 9 şehirde bulunan AVM’lerin tüm operasyonlarını deneyimli ve alanlarında uzman ekibimizle üstleniyoruz. Bize güvenen, inanan yatırımcılara teşekkür ederiz” dedi.

Proje ve konsept geliştirme
Hazırlık aşamasında veya hayata geçmiş AVM projeleri için AVM kiralama hizmetlerini tek çatı altında barındırdıklarını dile getiren Özçiçek, projelerin tüm detaylarına yönelik bütünleşik çözümler sunduklarını belirtti. Sektördeki rekabeti oldukça iyi bildiklerini ifade eden Özçiçek, hem yurt içi hem yurt dışına yönelik kapsamlı araştırmalar yaparak projelerin ön plana çıkması için geliştirme hizmeti de sunduklarını anlattı. AVM projesinin sağladığı ve sağlayabileceği faydalardan, proje çevresinde yer alan rekabet koşullarına, müşteri profili ve harcama potansiyeline kadar çeşitli alanlarda fikirler ürettiklerini belirten MallMark Kurucusu Aytaç Özçiçek, “Bir AVM projesinde olmazsa olmazları derleyip planlıyor, konseptleştirerek hayata geçiriyoruz” dedi.