MalatyaPark’tan 5’inci yaşa özle sürprizler

14 Kasım 2014 Cuma

14 Kasım 2009 yılında açılan Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, çok kısa sürede bölgenin çekim merkezleri arasına girerek 5 yıl içerisinde 40 milyon ziyaretçiyi ağırladı

malatyaparktan-5inci-yasa-ozle-surprizler

Açıldığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören birçok organizasyona ev sahipliği yapan Malatya Park Alışveriş Merkezi, yıl içerisinde düzenlediği sosyal ve kültürel aktiviteler ile birçok ilke imza atmasının yanı sıra her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen kampanyalar ile de ziyaretçilerinin gösterdiği ilgiye teşekkür ediyor.

Modern şehir yaşantısının bir parçası olarak, aile bireylerinin tamamına hitap eden gerçek bir yaşam ve eğlence merkezi olma hedefiyle yola çıkan Malatya Park 5 yılda hedefine başarı ile ulaşarak 7’den 77’ye geniş bir müşteri profiline sahip oldu.

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen birçok markasını aynı çatı altında toplayan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde ziyaretleri daha keyifli hale dönüştürmek için tüm ayrıntıları düşünüyor. MalatyaPark, 5 kata yayılan 152 mağazası, ücretsiz açık ve kapalı otoparkı, 10 Salonlu Avşar Sinemaları, farklı damak zevklerine hitap eden geniş foodcourt’u ve çocuk eğlence alanları ile güvenli ve seçkin alışverişin merkezi konumunda.

Mağaza karması ile oldukça iddialı olan Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde ülkemizin ve dünyanın önemli markaları bir arada ziyaretçiye hizmet veriyor. Son dönemde MalatyaPark ailesine katılan Simit Sarayı, Media Markt, Çetinkaya, Newjoy, Yataş, Madame Coco, Özdilek ile marka karmasını güçlendiren MalatyaPark’ta, Greyder ve Avva markaları da çok yakında hizmete girecek.

Alışverişte ve eğlencede “Mutlu Anların Merkezi” sloganıyla yoluna başarı ile devam eden MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağaza karması, ulaşım kolaylığı, her yaşa hitap eden renkli aktiviteleri ve başarılı yönetimi ile tamamladığı 5’inci yılını bir dizi aktivite ile kutlamaya hazırlanıyor.
Bugün (14 Kasım) başlayacak kutlamalar kapsamında; gün boyu çocuk aktiviteleri ile şenlenecek olan MalatyaPark’ta saat 17.30’da Atiye’nin şarkıları ile kesilecek yıldönümü pastasının ardından imza günü ve çocuk aktiviteleri devam edecek.

Pasta kesiminin ardından gerçekleştirilecek tören ile MalatyaPark’ın açılışından beri ziyaretçilere hizmet veren, mağazalara ve yöneticilerine teşekkür plaketi sunulacak.

15-23 Kasım günleri arasında AVM’nin 5’inci yıl kutlamaları dolayısıyla minik ziyaretçiler için panayır kurulacak. 9 farklı oyunda yeteneklerini ortaya koyan minikler kazandıkları para puanlarla Panayır Dükkanından alışveriş yapabilecek.

Yine 21-27 Kasım günleri arasında gerçekleşecek olan 5’inci Uluslararası Film Festivali sponsorluğu dolayısıyla; Ünlü Fotoğrafçı Mehmet Turgut’un “46 Dergisi Fotoğraf Sergisi” MalatyaPark’ta ziyaretçilerle buluşacak.

Ayrıca 5’inci Uluslararası Film Festivali dolayısıyla Onur Ödülü verilecek olan emektar Sinema Sanatçılarından Selda Alkor, 22 Kasım, İzzet Günay 23 Kasım’da saat 16.00’da MalatyaPark’ta söyleşi gerçekleştirecek. Ülkemizin yetiştirdiği önemli sinema yönetmenlerinden Ünal Küpeli ise 24 Kasım saat 16.00’da MalatyaPark Sinema Festivali Söyleşisi konuğu olacak.

Dönme Dolap Kampanyası ile her 100 TL’lik alışveriş karşılığı hediye hak edecek olan ziyaretçiler, Özlem Yıldız’ın katılımıyla 5’inci yılda 55 büyük hediyeden birini de kazanabilecek. 5’inci yıla özel gerçekleşecek Araç Kampanyası ile de Sevgililer Günü, Anneler Günü ve Babalar Gününde ziyaretçilere son model araçlar hediye edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri