Malatyapark’a 4 ödül!

19 Ağustos 2016 Cuma

Malatya’nın ilk alışveriş merkezi Malatyapark, bu yıl 13.sü gerçekleşen dünyanın en başarılı iş kurumlarının ödüllendirildiği Stevie İş Ödülleri tarafından, “Park Card ile Yolda Kalma” projesi ile 4 kategoride 2 gümüş ve 2 bronz ödüle layık görüldü.

malatyaparka-4-odul

Malatyapark, ‘Para Card ile Yolda Kalma’ kampanyası kapsamında; Finansal Kartlar kategorisinde ‘Yılın Pazarlama Kampanyası Ödülü – Gümüş Stevie’, Düşük Bütçeli Kampanyalar kategorisinde ‘Yılın Pazarlama Kampanyası Ödülü – Gümüş Stevie’, Müşteri Hizmetleri kategorisinde ‘Yılın PR Kampanyası - Bronz Stevie’ ve Müşteri Ürünleri kategorisinde ‘Yılın PR Kampanyası – Bronz Stevie’ alarak toplam 4 ödülün sahibi oldu.

 

Malatya’nın ilk ve tek alışveriş merkezi olan Malatyapark; ziyaretçilerine indirimler, avantajlar, kampanyalar ve para puan kazandıran Park Card hizmetini hayata geçirdi. Park Card, alanında bir ilki gerçekleştirerek şehir içi otobüsler için akbil kontörü alımına aracılık yaptı. Malatya Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirilen kampanya sayesinde ziyaretçiler, Malatya Park'da yaptıkları alışverişler ile Park Card'larında biriktirdikleri para puanlar sayesinde kontör alarak; Malatya Park’a ulaşımları konusunda avantaj sahibi oldular.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri