MalatyaPark, yılbaşı alışverişinin merkezi

16 Aralık 2016 Cuma

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2017’nin yaklaştığı şu günlerde, şehrimizde hem mutlu anların merkezi hem de yılbaşı alışverişin merkezi olarak ziyaretçilerini ağırlıyor

malatyapark-yilbasi-alisverisinin-merkezi

Ülkemizin değerli markalarına ev sahipliği yapan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yılbaşı kampanyaları, Nissan Qashqai ve 44 hediyeden oluşan çekiliş kampanyası ve kar küresi ile ziyaretçileri için hem eğlencenin hem de alışverişin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.


Ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile her 75 TL’lik alışverişe bir çekiliş numarası verilen kampanya, 19 Şubat’a kadar devam edecek. 25 Şubat’ta gerçekleştirilecek eğlenceli bir tören ile de hediyeler sahiplerine kavuşacak.


MalatyaPark’ta yeni yılın simgesi olan Kar Küresi de gün boyu 7’den 77’ye tüm ziyaretçiler için
yeni yıl hatıra fotoğraflarının ve mutlu anlarının adresi olarak hizmet vermeye devam ediyor.
24 Aralık Cumartesi Günü, İnönü Üniversitesi Gençlik Orkestrası Yeni Yıl Konseri ile de MalatyaPark’ta Yılbaşı kutlamaları devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri