MalatyaPark ödüllerle süslediği 7’nci yılını kutluyor

10 Kasım 2016 Perşembe

Yönetimi ve kiralaması JLL tarafından yapılan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi; 14 Kasım’da 7’nci yılını kutlayacak

malatyapark-odullerle-susledigi-7nci-yilini-kutluyor

14 Kasım 2009 Yılında Malatya’nın ilk ve tek alışveriş merkezi olarak hizmet vermeye başlayan Malatyapark bu yıl 7’nci yılını coşkuyla kutlayacak. 7 yıldan beri yüzlerce markayı ilk defa bölge insanı ile buluşturan Malatyapark 7’nci yılını ailesine Tergan, Atasun Optik, HD İskender gibi büyük markaları katarak kutlayacak.


13 Kasım Pazar günü saat 15.00’da İpek Tanrıyar’ın sunumu ve Ece Seçkin’in katılımıyla gerçekleştirilecek törenle 7’nci yıl pastasını kesecek olan MalatyaPark ailesi, birçok sürpriz ile ziyaretçilerini şaşırtmaya devam edecek.


14-30 Kasım günleri arasında İş Makineleri çocuk etkinliğini de minik ziyaretçileri ile buluşturacak olan Malatyapark, pokemon, kukla gösterileri, personeller arası sosyal medya yarışması, Malatyapark Futbol Turnuvası, Satranç Turnuvası ile yıl dönümünü kutlamaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri