MalatyaPark 7’nci yaşını Ece Seçkin konseriyle kutladı

18 Kasım 2016 Cuma

Yönetimi ve kiralaması JLL tarafından yapılan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 13 Kasım’da 7’nci yılını kutladı

malatyapark-7nci-yasini-ece-seckin-konseriyle-kutladi

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 7. kuruluş yıl dönümü büyük bir coşkuyla kutlandı. Kutlama töreninde ünlü sanatçı Ece Seçkin mini bir konser verdi.


Törende bir konuşma yapan Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu onursal Başkanı Mehmet Kavuk: “7 yıl içerisinde Malatya Parkı’a 60 milyon kişi ziyarette bulundu. Bu da bizim ve Malatya için gurur kaynağı, inşallah önümüzdeki yıllarda hem Malatya hem de Malatya Park daha da çok büyür.” dedi.

 

Kavuk’un konuşmasının ardından ünlü sanatçı Ece Seçkin davetlilere mini bir konser verdi. Konserin ardından Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 7’nci kuruluş yıldönümü nedeniyle pasta kesildi. Kutlama etkinlikleri gün boyu AVM’de devam ederken  Double Tree By Hilton Otelde de davetlilere kokteyl verildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri