Makromarket, 14 Şubeli Ofis-Evim Marketleri Satın Aldı

14 Ağustos 2008 Perşembe

Makromarket, 3'üncü büyük satınalmasını gerçekleştirdi. Nazar Market'in ardından Afra'yı bünyesine katan grup, şimdi de Kayseri'nin en önemli zincirlerinden birini satın aldı.

makromarket-14-subeli-ofis-evim-marketleri-satin-aldi
Makromarket sektörde ses getirecek önemli bir satınalmaya daha imza attı. Kayseri'nin en yaygın zinciri olan Ofis-Evim Market'in 14 şubesi bundan böyle Makromarket bünyesinde hizmet verecek.Makromarket bu satınalmayla; Ankara, Samsun, Kırıkkale, Malatya, Konya, Karaman, Mersin ve Antalyadan sonra, hizmet ağına Kayseriyi de ekledi ve ulusallaşma yolunda çok önemli bir adım daha attı.Makromarket'in, Ofis-Evim Marketleriyle birlikte mağaza sayısı 105e, metrekare sayısı 115 bine, personel sayısı 3 bin 950ye ulaştı. Ayrıca zincirin hizmet verdiği günlük müşteri sayısı 125 bin oldu.* Satınalma haberi, ulusal basında ilk kez perakende.org sayfalarında yer aldı.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri