M1 Merkez Adana’da anında kazan

27 Ağustos 2014 Çarşamba

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’ni 25 Ağustos- 05 Eylül süresince ziyaret edenler hafta içi her gün yapacakları alışverişle anında hediye kazanacak

m1-merkez-adanada-aninda-kazan

Daima en değişik, eğlenceli ve kazançlı kampanyalarla Adanalıları ağırlayan M1 Merkez Adana bu kez de 25 Ağustos’’tan itibaren her gün “Hayatın Merkezi” ne davet ediyor. Adana’da “Hayatın Merkezi” olan M1 Merkez Adana AVM yönetimi, ziyaretçilerine yine anında hediye kazandıran cazip kampanya hazırladı.

M1 Merkez Adana’da 25 Ağustos ile 05 Eylül günleri arasında 10 gün devam edecek alışveriş kampanyasıyla ziyaretçilere hafta içi her gün 13.00 – 21.00 arasında yapacakları alışverişlerde cazip hediye kazanma fırsatı sağlanıyor.

Hafta içi aynı gün içinde toplam 400 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkes Arzum Ütü, 800 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkes Essenso 3 Parça Tava Seti’ni anında hediye olarak kazanıyor ve teslim alıyor.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “Hayatın Merkezi olan AVM’mizde 25 Ağustos ile 05 Eylül günleri arası yine çok zevkli ve kazançlı geçecek. Ziyaretçilerimizi M1 Merkez Adana’ya bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri